logo-akuna

Společnost s celosvětovou působností v oblasti potravinových doplňků

akuna produkty_03

Akuna je mezinárodní společnost, která byla založena v Kanadě v roce 1999. V současné době má pobočky v 15 zemích světa – v Kanadě, v řadě zemí Evropské unie, Rusku a Filipínách. Náš výrobní závod má certifikáty GMP a ISO.

Společnost Akuna se specializuje na oblast zdravé výživy a přináší na světový trh širokou škálu doplňků stravy a služeb z oboru wellness nejvyšší kvality a účinnosti. Využíváme nejnovějších poznatků moderní vědy, vlastních znalostí v oboru naturopatie, výzkumu účinků bylin, výroby až po samotnou distribuci. Přinášíme na světový trh bylinných produktů širokou škálu doplňků stravy a služeb z oboru wellness té nejvyšší kvality a účinnosti.

akuna list lípy

Špičkové produkty pro zdraví

Vývoj a výroba produktů je pod neustálou kontrolou Vědecké rady složené ze špičkových odborníků. Produkty díky svým vlastnostem a kvalitě pomáhají milionům lidí na celém světě a spoluurčují trend v oblasti zdravotní prevence potravinových doplňků. Nosný produkt ALVEO účinně stimuluje imunitní systém a je špičkou v boji proxi toxinům v organismu.

Široká řada produktů nabízí uživatelům komplexní řešení na doplnění vitamínů, minerálů a také očisty organismu. Alveo, Onyx Plus, Cleanse Plus, Mastervit, Pinky, Take a Plaster, AkuC a další produkty obsahují synergické kombinace bylin. Díky nim se produkty vyznačují vysokou účinností. Používání těchto produktů je bezpečné, jednoduché a vhodné pro každého.

Mudr. Jaromír Bertlík
Předseda Vědecké rady společnosti Akuna

 

Prostudujte si podrobnou nabídku produktů společnosti Akuna.

Na Váš e-mail přistane zcela zdarma po odeslání následujícího formuláře :)

 

akuna postavicky

Příležitost pro každého, zdraví pro všechny.

 

Realizujte se v jednom z nejrychleji rostoucích oborů na světě a podpořte tak kvalitu svého života i života svých blízkých.

Být jedním z nás je víc, než jen práce. A mnohem víc, než zaměstnání.

Podnikání s Akunou je obrovskou šancí, kterou již dokázalo využít několik stovek tisíc lidí. Neváhejte a přidejte se k nám!

Žijte svůj život aktivně. Kdekoliv...

akuna list lípy

Jestliže Vás oslovuje zdravý životní styl, osobní rozvoj a svoboda v budování svého života, rádi Vám ukážeme, jaké možnosti nabízí spolupráce se společností Akuna.

Ozvěte se na e-mail radoslava.loucka@seznam.cz a my Vás budeme kontaktovat s podrobnými informacemi.

Těšíme se na setkání a případnou spolupráci s Vámi.