Daršan u Matky Meery

Matka Meera 2

Letos začátkem dubna znovu navštívila Prahu Matka Meera.  Je to její druhá návštěva České republiky. Poprvé zde byla na podzim roku 2014. Jsem opravdu moc ráda, že jsem se mohla  sezení, neboli daršanu s Ní opět zúčastnit.

Matka Meera je Avatar. (Avatar je pojmenování pro vysoké duchovní bytosti, které sestoupily do hmotného světa jako fyzické osoby. Na rozdíl od lidských duší si svůj původ pamatují, od narození vědí, kým jsou). Je inkarnací Matky Boží, jejímž úkolem zde je přinést na Zemi energii Nejvyššího světla a prostřednictvím svojí bytosti ji předávat lidem.

Narodila se a do dvaceti roků žila v Indii, pak pobývala ve Spojených státech a nyní žije a pracuje v Německu, několik kilometrů od historického Limburku. Má zde svůj dům včetně zázemí pro konání daršanů, při kterých lidem předává energii Nejvyššího světla.

Tento obřad probíhá v naprostém tichu. Lidé po jednom přichází k Matce a ta jim Světlo předává tak, že podrží hlavu každého v oblasti spánků a pak – pohledem do očí – energii Světla přesně nasměruje tam, kde je aktuálně pro každého nejvíc potřebná. Energie světla tedy neřeší to, co si jednotlivý člověk řešit přeje, ale to, co je pro něj v danou životní etapu nejužitečnější, nejvíc přínosné.

Energie Nejvyššího světla je opravdu velmi silná energie, která lidem zvyšuje jejich vibrace a také tím jim pomáhá zkvalitnit jejich život. Podle vesmírného Zákona přitažlivosti, který říká, že stejné přitahuje stejné, si pak lidé pomocí vlastních vyšších vibrací přitahují do života lepší, příjemnější a užitečné příležitosti.

Matku Meeru může navštívit kdokoliv, kdo si přeje přijmout dar Nejvyššího světla. Vzhledem k obrovské návštěvnosti daršanů je ale nutné se na toto sezení zaregistrovat.

Já jsem svůj první daršan s Matkou Meerou absolvovala u Ní v jejím sídle v Německu. Pro mě to byl velmi silný, krásný a nezapomenutelný zážitek. Daršanová síň i přilehlý obchůdek je provoněný orientální vůní exotického dřeva a koření. Všude je tlumené světlo, na zemi měkké koberce, pohodlné židle tvoří mnoho řad. Přítomní lidé se pohybují tiše a s viditelnou úctou si prohlíží prostory a berou do ruky knihy, fotky a další zboží v obchůdku. Blíží se čas daršanu a tak usedáme na svá místa. Jsem tu poprvé, organizátoři mi přidělují místo hned v první řadě. Chvilička napjatého čekání a už mezi nás přichází Matka Meera. Její drobnou postavu zahaluje od hlavy k patě zlatavé sárí. Projde kolem nás a usedá na svoje místo na vyvýšené pódium. Daršan začíná. Vzhledem k tomu, že sedím v první řadě, se dostávám na pódium k Matce poměrně brzy. Drží moji hlavu ve svých rukou a já vnímám slabé brnění, které probíhá mezi jejími prsty. Po chvilce mi spánky pustí a já zvedám hlavu, abych se zahleděla do Matčiných duhově hnědě zbarvených pozorných očí. Zajímavý zážitek. Pak Matka oči sklopí a moje chvíle s Ní končí. Zvedám se a odcházím z podia ke svému místu. Po několika krocích mi ale něco uvnitř hrudi exploduje. Ohromná tlaková vlna mi žene slzy do očí. No zdarec, mám infarkt, naskočí mi v hlavě a instinktivně se chytnu zábradlí u podia. Zatočí se mi svět, ale v dalším okamžiku napětí v srdeční čakře polevuje a do celého těla se pomalu rozlévá hřejivá vlna energie. Já si začínám uvědomovat, že se ve mně usazuje moje první porce Nejvyššího světla. Dosedám na své místo a ještě několik minut cítím, jak se mi hřejivá energie rozlévá do těla.

Zhruba po dvou hodinách už svůj daršan obdrželi všichni přítomní. Vidím, jak se Matka Meera na podiu soustředí a najednou v prostoru kolem cítím elektrizující napětí. Vtom se mi zdá, jako by se od stropu mezi nás začal snášet oblak malých bílých jiskřiček. Dochází mi, že právě probíhá závěrečná meditace a Matka mezi nás ještě jednou posílá energii Nejvyššího světla.

Meditace trvá několik minut. Pak se matka Meera zvedá a odchází.  I já odjíždím, plna dojmů, spát do nedalekého penzionu.

Druhý den absolvuji ještě jeden daršan u Matky. Tentokrát už necítím žádnou explozi, naopak – hřejivá vlna energie se mi příjemně rozvine do těla okamžitě, jakmile ji od Matky obdržím.

I závěrečná meditace je jiná. Tentokrát se mi vizualizují miliony bublinek, které šumí sálem.

Po tomto daršanu odjíždíme nočním přejezdem domů do ČR.

Zájezd na daršany u Matky Meery v Německu organizuje brněnská cestovní kancelář MMI. Jde o zájezd pro omezený počet osob, jezdí se devítimístným mikrobusem. Díky úžasné paní majitelce CK MMI je celý zájezd jedním krásným, nevšedním zážitkem. V Německu jsme ubytovaní v útulném rodinném penzionku nedaleko sídla Matky Meery a ve volných chvílích mezi daršany obdivujeme kouzelné historické městečko Limburk.  CK MMI pořádá tyto zájezdy vícekrát do roka a bez ohledu na roční dobu se díky vstřícnosti, starostlivosti a nevšední péči paní majitelky CK jedná vždy o nezapomenutelný zážitek.

Daršan v Praze byl tedy pro mě už třetím v pořadí. Jela jsem na něj se svými kamarádkami, pro které to byl daršan první. Už při vstupu do kongresových prostor hotelu, kde se daršan konal, se nám začal houpat svět. Vysokovibrační energii jsem pocítila nejen já, ale i moje kamarádky. Daršan pak proběhl podle zvyklostí. Moje porce Světla se mi hladce rozeběhla do těla. Jedna věc mi ale v Praze nesedla. Byla to zářivková světla, která za plného denního slunečného světla svítila v daršanové místnosti. Světlo zářivek alespoň v mém pocitu energii Nejvyššího světla tlačilo dolů a já jsem po celou dobu měla pocit, že mi na hlavě a ramenou leží těžká deka. Docela mně z toho bolela hlava. Nicméně na intenzitu daru od Matky Meery tento handicap vliv neměl a když jsem se ptala kamarádek, ony pocit deky neměly. Celý výlet do Prahy jsme si úžasně užily a vracely se nabity krásnou energií.

Ještě mám jednu zajímavost na závěr. Když jsem já obdržela v Německu svůj první daršan, vlivem síly energie, která ze mě proudila, mi totálně zkolaboval mobil a samovolně jsem rozsvěcovala pouliční osvětlení.

Kamarádka při cestě autobusem z Prahy do Brna vyřadila sluchátka i monitor v autobusu Student Agency a doma samovolně přepínala kanály na televizi. Zajímavé, že?

Matka Meera

Radoslava LOUCKÁ
Přináším světlo a barvu do každodenní reality vašich světů. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book zdarma

    Jsou věci, které "RETRO" nikdy nebudou...

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky