Přináším světlo a barvu do každodenní reality vašich světů

E-BOOK

JINÝ ŽIVOT

Právě TEĎ

je ten správný čas

objednat si mně  :o)

Stojím 199,- Kč

 

 

Máte pocit, že Vašemu životu chybí určitá ingredience, ale nevíte, jak přesně ji pojmenovat?

 

Tušíte, že to "NĚCO" by mohlo být klíčem k Vaší spokojenosti?

 

Toužíte po změně, ale tápete v tom, jaké kroky je potřeba podniknout?

 

Jste ostříleným teoretikem v oblasti osobního rozvoje, ale praktické výsledky se nějak nedostavují?

Mám řešení, které je překvapivě jednoduché a elegantní!

Mám jasný, praktický a konkrétní návod, jak svůj život rozzářit  :o)

Dívám se kolem sebe a vidím lidi, kteří svoje životy žijí odevzdaně, bez nadšení, jejich svět je šedivý a podobá se vratké bárce na rozvlněném moři. Nechávají vlny, aby s nimi smýkaly sem, tam a vůbec je nenapadne, že by to takhle být nemuselo, že by mohli přestoupit na pramici, parník, nebo dokonce jachtu….Přitom řešení, jak tuto věc provést je mile jednoduché a přirozené. Stačí se jenom rozhodnout a mít ty správné informace...

Já tyto informace mám.

Shromažďovala jsem je pěknou řádku posledních let. Rozhodně netvrdím, že je nelze najít v jiných materiálech, v jiných pramenech. Ale jsou to střípky, které jsou roztříštěné po všech dostupných médiích. Často jsou informace protichůdné, často se v nich člověk ztrácí, připadá si zahlcený.

Nabízím je zde, pohodlně, na jednom místě. Ucelené, prožité a fungující.

V oblasti osobního rozvoje se pohybuji dlouhou řadu let, dostupné informace  mám prostudované z různých perspektiv.  Jsem nadšená jejich studiem. Tato činnost mně ohromně naplňuje a baví. Připadá mi, že kousek po kousku skládám úchvatnou vitráž. Každé jednotlivé sklíčko jsem pečlivě vyzdvihla, opracovala a zasadila na správné místo.  A pak, nakonec, se mi naskytl krásný pohled na celistvý barevný obraz něčeho, co jsem si já pro sebe nazvala Jiný život.

Tento život žiju. Objevila jsem jeho každodenní barevnost. Našla jsem v něm samu sebe, svoje vyšší Já, rovnováhu, klid, štěstí a spokojenost.

Mluvím s lidmi a vidím, že ačkoliv mají teoretické znalosti na vysoké úrovni, je pro ně složité je převést do praxe. Nerozumí jim. Nevidí souvislosti. Zbytečně dělají věci složité tam, kde jsou průzračně jednoduché.

Vyřešila jsem to. 

Sestavila jsem návod.

Je jednoduchý, praktický a konkrétní.

Jmenuje se

JINÝ ŽIVOT

a je Vám k dispozici ve formě e-booku.

 

Udělejte to správné rozhodnutí teď hned, proč to stále odkládat?

Můžete tím jen získat!

 

Podívejte se, co v e-booku NOVÝ ŽIVOT najdete:

 • DEFINUJE
  klíčové pojmy a souvislosti
 • VYSVĚTLUJE
  jak fungují v praxi
 • UKAZUJE
  jak je využít ve svůj prospěch
 • NAVÁDÍ
  jakým způsobem vylepšit kvalitu běžného života
 • SHRNUJE
  klíčové informace

Reference

Knížka se mi moc líbí a čtení celkově působí moc příjemně. Velice dobře je popsáno vše, co znám a je mi to blízké. Vlastně jsou to pocity, které už nějakou dobu zkouším předávat lidem kolem sebe. Někteří slyší a někteří ještě mají čas a musí k tomu dojít vlastní cestou. Je to inspirace pro všechny. Tato kniha je velmi povedená a určitě může zprostředkovat spoustě lidí to, co by měli vědět a taky znát. Ano, je napsána velice srozumitelně. Jsou tam uvedeny příklady ze života a to je velmi příjemné a poučné.

Lenka CetlováSvobodné povolání

Po přečtení E booku autorky jsem si řekla, že i věci mezi nebem a zemí, lidskou duší a hmotou se dají uchopit tak, aby byl osloven ten, kdo nevěří v nic, i ten, kdo již lehce našlapuje v oblasti duchovní a dokonce i ti, kteří již mají znalosti z oblasti, jež se nedá pragmaticky vysvětlit. Může s bezpodmínečnou láskou k člověku dát další podněty a ukázat třeba náhled do vlastního já. Říká se tomu Rozjezdy pro hvězdy. Každý jsme hvězda, jen pochopit, že svítíme a osvětlujeme. Tento E book je malým světýlkem ve tmě, která se rozlévá po této planetě a v lidských duších. Jen více takových světlušek. Vzhledem k tomu, že jsem terapeut v oblasti lidských problémů, vím, že autorka ukazuje to, co je nám někdy skryto a co dovedně maskujeme a z obav o odhalení našeho já si ani nepřipustíme. Děkuji za lidský pohled a vše, co bylo do Ebooku s láskou dáno.

Radislava JindrováTerapeutka, Kinezioložka

Ebook na mně působí přátelsky, je srozumitelný a taky čtivý. V osobním rozvoji se teprve rozkoukávám a tak mne obsah knihy velmi oslovil a nadšeně jsem si ji přečetla od začátku do konce. Informace mně hodně zaujaly, určitě by si ji mělo přečíst co nejvíc lidí. Za moji osobu jsem velmi spokojená a ebook doporučuji.

Marcela TicháPracovnice v administrativě.

Jsem si jistá, že Vám informace, které v e-booku Jiný život naleznete, otevřou nové a překvapivé možnosti pro zkvalitnění Vašeho života. Může se ale stát, že Vy budete z jakéhokoliv důvodu jiného názoru. 

Proto Vám zde nabízím garanci vrácení vložených peněz po dobu třiceti dnů ode dne odeslání e-booku na Vaši e-mailovou adresu. 

Stačí napsat zprávu na e-mail radoslava.loucka@seznam.cz, uvést číslo účtu, přiložit kopii dokladu o zaplacení a Vaše peníze Vám pošlu zpět v nejkratším možném termínu.