Kmenové buňky – osobní zkušenost s produkty společnosti Stemtech

V květnu tohoto roku byla pro českou republiku otevřena možnost nakupovat produkty společnosti Stemtech přímo prostřednictvím českých stránek jejich mezinárodního e-shopu.

Společnost Stemtech nabízí produkty pro zvýšení produkce vlastních kmenových buněk.

Jedná se o  potravinové doplňky, stimulující produkci vlastních kmenových buněk z kostní dřeně.

Složení jednotlivých produktů je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích a opakovaně prochází klinickými testy, prokazujícími jejich účinnost.

Společnost Stemtech je lídrem v odvětví na výživu kmenových buněk a neustále usiluje o zlepšování nabídky produktů pomocí zdokonaleného složení a soustavně vyvíjí nové produkty zkvalitňující život.

Kmenové buňky představují osobní poklad, který je ukrytý uvnitř každého z nás. Ačkoliv by někdo mohl namítnout toto označení za příliš teatrální, není tomu tak a toto moje tvrzení můžu hned odůvodnit.

Víte, co je to kmenová buňka? Co dokáže?

Kmenové buňky jsou nediferencované živočišné buňky, které mají schopnost se dělit (proliferovat) a přeměnit se na jiný buněčný typ (diferenciovat). Tato schopnost umožňuje tělu vytvořit nové buňky a opravit tak poškozené části těla, které se skládají např. z buněk, které se neumí dělit. Kmenové buňky jsou základním stavebním prvkem v organismu a podílejí se na opravě jakékoliv tělesné tkáně (nervové, svalové, kloubní, tkáně orgánu atd.). Kmenové (bezpartijní) buňky člověka produkuje kostní dřeň v dlouhých kostech po celý jeho život, po těle jsou rozváděny krevním řečištěm…

 Všechy čtyři produkdy (SE2, StemFlo, St5 S Migrastem a DermaStem) užívám už několik měsíců. Díky Bohu jsem nepotřebovala řešit žádný zdravotní problém, produkty užívám pro regeneraci organismu.Změnu jsem zaznamenala hned od prvních dnů a to především ve znovunabytí životní energie, postupně mne přestávala trápit všudepřítomná únava, podprahově jsem cítila, že se uvnitř mého těla něco děje :o) Potom se dostavila taková zvláštní, docela nenápadná bolest dlouhých kostí. Vzpomněla jsem si  na podobnou bolest z dětství – to mi maminka vždycky říkala, že rostu :o)) Uvědomila jsem si, že mi tělo začalo produkovat víc kmenových buněk. Je pravda, že v této době jsem s produkty byla ve fázi “ co to udělá, když toho sním hodně“ a brala jsem cca 8 kapsulí SE2 a 4 kapsule StemFlo. Dávku jsem snížila na čtyři kapsule a bolestivost kostí přešla….

Zhruba po měsíci testování produktů jsem začala mít dojem, že se mi tělo posouvá v čase o nějaké roky zpět – postupně se mi začaly vracet např. motorické schopnosti a zlepšila se paměť. (Pro lepší vysvětlení – to je takové to stěžování, když lidé v letech vzpomínají, že když byli mladší, zastali toho víc a s menší námahou, byli šikovnější, věci jim tolik nepadaly a nemuseli hledat slova, když potřebovali něco sdělit…) Tak přesně o tomto posunu v čase mluvím, pomyslně mi odplynuly roky směrem k mému mladšímu já. A pak mi lidé začali říkat, že vypadám skvěle, že jsem se projasnila a tělo omládlo i fyzicky. Tento jev jsme si navzájem mohli potvrdit i s dalšími kolegy, kteří produkty užívají. Mají to stejně. 

Zhruba po třech měsících jsem si všimla, že se mi začínají zlepšovat křečové žíly na nohách. Bývalé modré pletence u kotníků zrůžověly, zjemněly, z žil jsou jemné čárky. Ty dvě hlavní křečové žíly, které mám od svých dvaceti let jsou sice pořád na svém místě, ale zdají se mi také méně výrazné, jakoby couvly z povrchu nohy do hloubky. Tak uvidím ještě časem, jak se situace s nimi vyvine.

Pro shrnutí musím za sebe říct, že se s produkty Stemtech cítím výborně. Výkonně, energicky, mladistvě. 

Je ale mou povinností čtenáře upozornit na to, že se nejedná o žádný kouzelný proutek a že je potřeba produkty užívat minimálně tři měsíce pro regeneraci organismu, v případě různých závažnějších nemocí – i civilizačních – dlouhodobě.  Je to ale logické. Pokud jsme do bodu, ve kterém se nacházíme právě teď, putovali celý svůj život, nemůžeme čekat, že situaci zvrátíme během čtrnácti dní…. 

Přeji Vám, aby Vám s produkty spol. Stemtech bylo krásně a aby Vám pomohly v té míře, v jaké pomoci potřebujete.

Komplexní informace o produktech i společnosti najdete v tomto odkaze:

Stemtech Kmenové buňky

 

Radoslava Loucká

Radoslava LOUCKÁ
Přináším světlo a barvu do každodenní reality vašich světů. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře