Nano bylinné spreje

 

Nano bylinkové spreje a nano produkty představují ucelenou řadu komplexní péče o celé tělo. Svým složením i vlastnostmi jsou unikátní. V čem spočívá jejich jedinečnost? Spojují v sobě znalosti a zkušenosti přenášené lidovými léčiteli a bylinkáři z generace na generaci a současné výzkumy v této oblasti, včetně využití absolutně unikátní moderní technologie k zachycení a uchování léčivých vlastností bylin.

V produktech jsou zakódovány esence z 3.000 druhů rostlin, minerálů a krystalů. Jsou vybrány a sestaveny tak, aby dokázaly vyřešit až 85% všech potíží, které mohou lidské tělo postihnout. 

Jsou tedy okamžitě přístupnou a přenosnou osobní ambulancí.

Při zpracování a uchování léčivých informací z bylin je využito nanotechnologie.

Léčivé esence (energie, vibrace) jsou uloženy do nanoefektorů, mikročásteček, které jsou mnohonásobně menší, než jakákoliv buňka v lidském těle. Proto jsou během několika sekund schopny proniknout k  problému, ať se v těle nachází kdekoliv. Pronikají i k buňkám kostní dřeně a do mozku, kde spouští programy samoléčení.

Přípravky se aplikují pomocí spreje přímo na postižené místo, okamžitě pronikají k postiženým buňkám, a těm přináší obrovské množství léčivých vibrací. Buňky si samy vyberou přesně ty, které právě nejvíc potřebují.

Nano produkty mimořádně pozitivně působí na obnovu zdraví a představují naprostou revoluci v bylinném léčitelství, protože mnohonásobně zkracují čas, který je potřebný k tomu, aby se projevil léčebný efekt v tradičně používaných formách čajů, roztoků, nebo tinktur.

Složení produktů  je 100% přírodního charakteru, vč. nanoefektrů.  Nanoefektory nevstupují do žádných chemických reakcí v těle a nevyvolávají alergické reakce. Produkty mohou používat lidé užívající léky, jsou ozařováni, těhotné ženy i děti.

Metoda zachycení účinných esencí v nanoefektorech je jedinečná a je chráněna patentem majitele společnosti.

Nano spreje lze s výborným výsledkem použít i pro zvířata.

Kompletní produktovou řadu nano sprejů a nano produktů Vám pošlu na vyžádání.

Ráda Vám poskytnu další informace, poradím s výběrem a pomohu s objednáním produktů. 

Vzhledem k přísným vnitřním pravidlům společnosti, která kladou důraz na striktně osobní jednání se zájemci o produkty, název společnosti ani názvy produktů neuvádím na hlavním internetovém informačním a kontaktním listu.  Po projeveném osobním zájmu Vám ale ráda zašlu další, podrobnější informace, kde představím jméno společnosti a konkrétní katalog produktů s detailním popisem u každého produktu.

Kontaktujte mne, prosím, prostřednictvím níže uvedeného formuláře.  V co nejkratší době se Vám ozvu zpět.

Děkuji.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.