Motivační dialog

Výborná volba na cestě osobního růstu

Máte pocit, že stagnujete?

Cítíte se jakoby zaseknutí na místě a nemůžete se rozhodnout, jakým směrem se bude dál ubírat váš život?

Jste nespokojení, smutní, nebo dokonce zoufalí, ať už jsou důvody k těmto stavům mysli jakékoliv?

Potřebujete si utřídit myšlenky, nebo znát nezávislý názor a je vám jasné, že vaši přátelé patrně nebudou znát odpověď na vaše otázky?

 

Právě vám nabízím možnost řízeného motivačního dialogu.

 

Každý z nás si během dosavadního života vytvořil spoustu programů, svých vlastních pravd a návyků, kterými se teď jeho život řídí. Velmi často jsou to ale programy omezující.

Na tyto programy je nutné se zaměřit, pochopit je a změnit je tak, aby se staly užitečnými.

S těmito omezeními, tzv. emočními bloky, se potýká každý z nás v pracovním i osobním životě. Kde se vzaly? Pracovali jsme na nich řadu let - celý svůj dosavadní život.

Některé jsou dané výchovou, další jsme si vymezili sami tím, jak o sobě smýšlíme, jiné nám vštěpuje společnost a takto můžeme pokračovat....

Tyto omezující programy naší mysli je nutné vyhledat, pojmenovat a rozpustit.

V tomto vám bude řízený motivační dialog skvělým a nenahraditelným pomocníkem.

Řízený motivační dialog je úžasná příležitost, jak si utřídit myšlenky, najít priority, najít řešení problémů a konečně si začít při plném vědomí svůj život užívat a radovat se z něho. A to je přece to, proč jsme se narodili.

 

V čem vidím největší přínos motivačního dialogu já?

  • Motivační dialog vede k tomu, aby si člověk uměl zvolit svoji vlastní cestu, vede k svobodnému rozhodování, ale také k odpovědnosti za svůj život a za rozhodnutí.
  • Dává vám možnost zlepšit kvalitu své práce, komunikaci s přáteli, kolegy, lépe se rozhodovat, překonávat překážky, naučí vás zaměřovat se na věci, které máte možnost ovlivnit a odpoutat se od věcí, které zkrátka nezměníte.
  • Motivační dialog je nástroj, díky kterému dosáhnete snáze svých vizí a zbavíte se mnoha neužitečných programů zakódovaných ve vašem mozku, naučí vás přemýšlet novým způsobem, otevře cestu vašemu osobnímu rozvoji.
  • Koučování formou motivačního dialogu se nevěnuje jen krátkodobým cílům, jde mnohem dál. Získáte při něm nové informace týkající se duchovních pravidel, naučí vás s nimi pracovat, seznámí vás s hlavními vesmírnými zákony a s jejich promítáním do každodenního života.

Motivační dialog probíhá uvoněnou formou v prostředí velmi příjemného relaxačního studia, v atmosféře podchnuté ajurvédou a orientálními tóny...

Studio GANESHA je v městečku Újezd u Brna.

Ganesha 1

Doprava do Újezda je velmi snadná, město leží cca 16 km od Brna a pokud k dopravě nepoužijete auto, můžete využít vlakové spojení, nebo autobus MHD č. 40, který odjíždí z Brna z ul. Úzká (od obchodního domu TESCO).

Podrobnou navigaci poskytnu osobně v telefonickém rozhovoru, při kterém též dohodneme nejvhodnější termín návštěvy.

Pro objednání sezení použijte, prosím, objednávkový formulář. Po jeho odeslání Vás budu telefonicky kontaktovat a dohodneme se na bližších detailech schůzky.

Děkuji

 

Radoslava LOUCKÁ

Ceník

Ceny jsou individuální a stanoví je zákazník.

Jak tomu rozumět?

 

Motivačním dialogem bych ráda docílila toho, aby z každého sezení člověk odcházel v kladných energiích, spokojený a poučený.

Vycházím z toho, že finanční stránku má každý ve svém životě nastavenou v jiném měřítku. Pro někoho je už příliš drahé to, co jinému připadá naprosto v pořádku.

Byla bych ráda, aby si motivační dialog mohl dopřát každý bez stresu z toho, do jaké míry ho tato návštěva finančně zatíží.

Po ukončení sezení návštěvník zváží, jaký přínos pro něj motivační dialog znamená a tuto veličinu vyjádří v korunách. Příslušnou částku mi uloží do kasičky....

Přeji příjemný den :o)