Motivační dialog

Výborná volba na cestě osobního růstu

 

Současná doba ve které žijeme  je náročná. Neustále se zvyšuje životní tempo, lidé se dostávají do víru povinností, závazků a také obrovského množství informací všeho druhu. Zjišťují, že ať dělají, co dělají, je to nakonec stejně málo, pořád chybí ten pověstný krůček.... Ale co s tím? Kde brát  elán a energii na překonávání dalších překážek? Nastává deziluze, mnoho z nás se vzdává a nechává se dravým proudem bezmocně vláčet a odevzdaně čeká .... na co?

S tímto faktem se setkávám poměrně často. Lidé, kteří dříve žili s radostí, jsou dnes unavení, vystresovaní, nespokojení, smutní. Tento stav si uvědomují, rádi by mnohdy začarovaný kruh prolomili, ale neví jak. Někteří se sami čas od času snaží něco změnit a určitému procentu se to i povede. Ale většina se nakonec ocitá opět ve stejné situaci a klade si otázku, proč to zase nevyšlo? Kde dělají chybu?

Lidem, kteří hledají svůj směr, mají zájem na svém životě zapracovat a posunout se jinam, ráda na jejich cestě pomůžu. Z praxe dobře vím, že už samotný rozhovor, ve kterém mi klient vypráví svoje těžkosti, bývá pro tohoto člověka inspirující tím, že sám sebe slyší o problému hovořit a tím si třídí myšlenky a napadají ho i případná řešení.

S klientem můžeme pomocí cílených otázek rozkrývat podrobnější okolnosti situací, definujeme cíle, kterých by klient rád dosáhl a dáváme věci do širších souvislostí a jiného úhlu pohledu.

Přitom řešení jakéhokoliv problému nemusí být vždy složité. Je to jako v případě, kdy máte v plánu rekonstruovat byt, či dům, který znáte odjakživa. Přejete si udělat nějakou změnu, nějak prostor pozvednout, ale cítíte, že varianty, která vás napadají, nejsou to pravé ořechové.... A pak přijde někdo zvenčí - někdo, kdo nemá vaše léty zažité vazby, naučená uspořádání a jednoduchým nápadem naprosto vystihne váš záměr. A vy si pak řeknete – tak jednoduché – proč mě to nenapadlo? Je to tím, že jste byli v zajetí určitého úhlu pohledu.

Motivační řízený rozhovor ( koučink) nabízím těm lidem, kteří hledají nové cesty,  potřebují si ujasnit své cíle, stanovit priority v životě, utřídit postoje, najít nová řešení,

nebo

si potřebují s někým jen tak promluvit a  neradi by do záležitosti interesovali kohokoliv blízkého.... Každý máme čas od času určité důvody, proč to takto cítíme.

Každá situace, do které nás život postaví, je řešitelná a to dokonce více způsoby. Všichni bez rozdílu máme na výběr, jak s výzvami, před kterými se ocitáme, naložíme. Jde jen o to udělat první krok.

Budu ráda, když budete chtít vykročit se mnou. Znám odpovědi na spoustu otázek....

Mojí cílovou skupinou se kterou pracuji při poskytování motivačního řízeného rozhovoru jsou  běžní lidé, především ženy.

Jsem mezinárodně certifikovaným koučem NLP (Neuro - Lingvistického Programování) a jsem absolventkou kurzu Hlubinné abreaktivní psychoterapie u Ing. Andreje Dragomireckého.

Řízený motivační dialog je úžasná příležitost, jak si utřídit myšlenky, najít priority, najít řešení problémů a konečně si začít při plném vědomí svůj život užívat a radovat se z něho. A to je přece to, proč jsme se narodili.

V čem vidím největší přínos motivačního dialogu já?

  • Motivační dialog vede k tomu, aby si člověk uměl zvolit svoji vlastní cestu, vede k svobodnému rozhodování, ale také k odpovědnosti za svůj život a za rozhodnutí.
  • Dává vám možnost zlepšit kvalitu svého života, komunikaci s přáteli, kolegy, lépe se rozhodovat, překonávat překážky, naučí vás zaměřovat se na věci, které máte možnost ovlivnit a odpoutat se od věcí, které zkrátka nezměníte.
  • Motivační dialog je nástroj, díky kterému objevíte nové možnosti, dosáhnete snáze svých vizí a zbavíte se mnoha neužitečných programů zakódovaných ve vašem mozku, naučí vás přemýšlet novým způsobem, otevře cestu vašemu osobnímu rozvoji.
  • Koučování formou motivačního dialogu se nevěnuje jen krátkodobým cílům, jde mnohem dál. Získáte při něm - budete-li chtít - nové informace týkající se duchovních pravidel, naučí vás s nimi pracovat, seznámí vás s hlavními vesmírnými zákony a s jejich promítáním do každodenního života.

Motivační dialog probíhá uvolněnou formou a velice neformálně.

Pro Vaše pohodlí si v současné době můžete vybrat ze dvou míst:

Kancelář přímo v historickém středu Brna na ulici Poštovská 3 (bývalá Stará pošta)

nebo

Příjemné relaxační studio GANESHA, kde je atmosféra prodchnutá ajurvédou a orientálními tóny...

Studio GANESHA je v městečku Újezd u Brna.

Ganesha 1

Doprava do Újezda je velmi snadná, město leží cca 16 km od Brna a pokud k dopravě nepoužijete auto, můžete využít vlakové spojení, nebo autobus MHD č. 40, který odjíždí z Brna z ul. Úzká (od obchodního domu TESCO).

 

Na konzultace je nutné se vždy objednat prostřednictvím formuláře.

Pro objednání sezení použijte, prosím, objednávkový formulář. Po jeho odeslání Vás budu telefonicky kontaktovat a dohodneme se na bližších detailech schůzky.

Děkuji

 

Radoslava LOUCKÁ

Ceník

Ceny jsou individuální a stanoví je zákazník.

Jak tomu rozumět?

 

Motivačním dialogem bych ráda docílila toho, aby z každého sezení člověk odcházel v kladných energiích, spokojený a poučený.

Vycházím z toho, že finanční stránku má každý ve svém životě nastavenou v jiném měřítku. Pro někoho je už příliš drahé to, co jinému připadá naprosto v pořádku.

Byla bych ráda, aby si motivační dialog mohl dopřát každý bez stresu z toho, do jaké míry ho tato návštěva finančně zatíží.

Po ukončení sezení návštěvník zváží, jaký přínos pro něj motivační dialog znamená a tuto veličinu vyjádří v korunách. Příslušnou částku mi uloží do kasičky....

Přeji příjemný den :o)