Nehmotno

PROLOG

Předpokládám, že tento text čtou lidé, kteří již vykročili na cestu osobního rozvoje a dovolili si připustit ten fakt, že kromě světa hmotného existuje ještě jeden svět – ten nehmotný, duchovní, ten, který se nedá uchopit, ale jehož existence je naprosto zjevná.

Pokud tuto skutečnost přijmeme a dovolíme svojí mysli se tímto faktem zabývat, objeví se nám další obzor, který přináší nové možnosti a zkušenosti.

Někteří lidé se pevně drží svých materialistických přesvědčení, protože v nich vidí jakousi hmatatelnou jistotu a nehmotný svět je vrhá do nejistoty pro svoji neuchopitelnost. 

Ze své vlastní zkušenosti i ze sdílených zkušeností dalších lidí ale vím, že pokud si dovolíme přijmout myšlenku duchovní roviny v hmotném světě a dále ji rozvíjet a objevovat další a další informace z této oblasti, přináší to do života obrovskou úlevu.

I duchovní svět má svoje pravidla a jejich pochopení a uplatňování člověku významně pomáhá na jeho životní cestě.

 

Předávání světla

Ráda si o nehmotném světě povídám. Ráda sdílím svoje vědomosti, ráda předávám zkušenosti a postřehy. Ráda zapaluji světýlka poznání u všech, kteří chtějí vědět. Odkrývám příčiny a souvislosti, seznamuji s duchovními zákony. Přidávám další rozměr k vašemu fyzickému bytí.

Je krásné pozorovat, jak se o duchovní rovinu života začíná zajímat stále více lidí. Svoji touhu po vědění už tolik neskrývají. V současné době je snadné nalézat informace na toto téma.  Je jich plný internet. Každý si z nich může vybírat a přijmou právě ty, které rezonují s jeho vnímáním této oblasti vědění. Postupné objevování je krásné a nové vjemy člověka hladí a pohlcují. Také vyvstává spousta nových otázek. Vzniká potřeba s někým podiskutovat, potvrdit si nově otevřené pohledy. 

Já jsem v začátcích svého objevování potřebovala své nové zkušenosti sdílet, potřebovala jsem se ujišťovat, že ty vědomosti, které ke mně přichází, nejsou sen a výmysl mého mozku, často jsem si připadala jako blázen mezi masou hluchých, šedých lidí. Byla jsem vděčná za každou spřízněnou duši, za každou další informaci, která plula s mým proudem poznávání.

Nyní je pro mně opravdovým potěšením, když mně lidé vyhledávají a sdílí se mnou osobní zkušenosti s odkrýváním svého tajemství duchovního světa. Kladou mi otázky a já objasňuji další souvislosti. V takových chvílích cítím, jak mým tělem proudí světlo a krásná všeobjímající energie, kterou ve svých slovech předávám dál. 

Věřím tomu, že mým úkolem zde na zemi je šíření světla a poznání duchovní roviny fyzického bytí. Pokud Vás výše napsaná slova oslovila, můžu být průvodkyní i na cestě Vašeho duchovního rozvoje. První krok ke mně je ale na Vás :)

Objednávejte se, prosím, odesláním následujícího formuláře.  Ozvu se Vám zpět a dohodneme si termín osobní schůzky.

Děkuji

R. Loucká

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Sezení probíhá uvolněnou formou a velice neformálně.

Pro Vaše pohodlí si v současné době můžete vybrat ze dvou míst:

Kancelář přímo v historickém středu Brna na ulici Poštovská 3 (bývalá Stará pošta)

nebo

Příjemné relaxační studio GANESHA, kde je atmosféra prodchnutá ajurvédou a orientálními tóny...

Studio GANESHA je v městečku Újezd u Brna.

Doprava do Újezda je velmi snadná, město leží cca 16 km od Brna a pokud k dopravě nepoužijete auto, můžete využít vlakové spojení, nebo autobus MHD č. 40, který odjíždí z Brna z ul. Úzká (od obchodního domu TESCO).