Společnost Stemtech

nabízí potravinové doplňky 

stimulující produkci vlastních kmenových buněk

z kostní dřeně.

Složení jednotlivých produktů je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích a opakovaně prochází klinickými testy, prokazujícími jejich účinnost.

Společnost Stemtech je lídrem v odvětví na výživu kmenových buněk a neustále usiluje o zlepšování nabídky  produktů pomocí zdokonaleného složení a soustavně vyvíjí nové produkty zkvalitňující život.

Co je to "Kmenová buňka?"

Kmenové buňky jsou nediferencované živočišné buňky, které mají schopnost se dělit (proliferovat) a přeměnit se na jiný buněčný typ (diferenciovat). Tato schopnost umožňuje tělu vytvořit nové buňky a opravit tak poškozené části těla, které se skládají např. z buněk, které se neumí dělit. Kmenové buňky jsou základním stavebním prvkem v organismu a podílejí se na opravě jakékoliv tělesné tkáně (nervové, svalové, kloubní, tkáně orgánu atd.). Kmenové (bezpartijní) buňky člověka produkuje kostní dřeň v dlouhých kostech po celý jeho život, po těle jsou rozváděny krevním řečištěm.

Jak fungují kapsule společnosti Stemtech?

Kmenové (bezpartijní) buňky člověka produkuje kostní dřeň v dlouhých kostech po celý jeho život. V ideálním případě by měl být poměr nově vzniklých kmenových buněk a těch, které jsou poškozené a z těla odcházejí v rovnováze a tak pokrývat přirozenou spotřebu těla. Ale s věkem a také vlivem dalších dopadů na lidské zdraví (životní prostředí, strava, způsob života, nemoci a pod.) jejich počet klesá a dochází k tomu, že vlastní produkce těla nestačí pokrýt požadavky imunitního systému na množství potřebných kmenových buněk pro obnovu orgánů, tkání a pod. Proto dochází k jejich opotřebení, stárnutí, vedoucí k nejrůznějším nemocem, včetně civilizačních a těch, u kterých není zjevná jejich příčina.

Patentované přírodní produkty společnosti Stemtech dokážou nejen regenerovat kostní dřeň, ale zároveň ji stimulují k tomu, aby začala vytvářet větší množství vlastních kmenových buněk. Ty se pak vyplavují do krve a jsou roznášeny krevním řečištěm po celém těle.

Imunitní systém pak tyto nové kmenové buňky  použije právě tam a v tom pořadí, kde jsou nejnaléhavěji potřeba.

Postupně tak dochází k regeneraci celého organismu.

Produkty Stemtech - založené na věděckých poznatcích - jsou vyrobeny z  rostlinných výtažků a mnoha dalších ingrediencí, jako je AFA, undaria pinnatifida, housenice čínská, výtažek z indického angreštu (Amla), kakaový prášek, výtažek z černého rybízu, maca, vanilka, Sangre de Drago, aloe, bobule goji, houby a mnoha dalších. 

Složení produktů je jedinečné a je chráněno patentem.

Ucelené a vyčerpávající informace o dané problematice jsou uvedeny v členské sekci v autorských videích. 

Videa jsou v českém jazyce.

 

V členské sekci jsou uvedeny i reference klientů o produktech společnosti Stemtech.

 

Přijměte pozvání do členské sekce mého webu získejte další zajímavé informace o produktech, které mohou - když jim to dovolíte - výrazně zlepšit kvalitu Vašeho zdraví... :o)

Radoslava Loucká