Tak šup, šup… Pohněte se z místa

 

WP_20150327_017

Nedávno jsem navštívila seminář Davida Kirše s názvem Email Academy. Přijela jsem z něj naprosto nadšená, plná nových dojmů, informací a nabitá pozitivní energií.  David Kirš je vynikající lektor a atmosféra v sále byla elektrizující.

Tento seminář nebyl můj první a rozhodně ani poslední, zjistila jsem totiž, že návštěva akcí, zabývajících se pro mne právě aktuálními tématy mne dokáže nesmírně povzbudit a posunout mílovými kroky kupředu. Zamyslela jsem se tedy nad tím, čím to je? Vždyť podobné informace se dají při troše snahy vyzískat i z jiných zdrojů.

Není to sice tak pohodlné, jako v případě, že vám to už někdo předchystá, učeše, odstraní přešlapy a naservíruje na zlatém podnose, ale proveditelné.

Na těchto seminářích je nenahraditelná atmosféra. To, že se setkávají lidé s podobným zaměřením, s podobnými cíli, jedoucí na stejné vlně. Na takových akcích se v člověku zažehne jiskra v podobě poznání, že na svojí cestě není sám, že podobných lidí je víc a že i ostatní vidí smysl v tom, v čem se člověk aktuálně vzdělává.

Každý z přítomných je na jiné úrovni svojí cesty, proto zde nalezneme tolik potřebnou inspiraci ke svému pokračování, vidíme na konkrétních lidech, že se z místa, kde jste teď vy, dá posunout ještě dál, ta jiskra je potom hnacím motorem ve chvílích běžného života mezi ostatními lidmi.  Vibrace stejně namotivovaných lidí jsou tím zlatým bonusem mimo cenných informací, které si z podobných seminářů odnáším.

Pokud i vy o něco usilujete, směřujete za svým cílem, ale zdá se vám, že momentálně stagnujete, přešlapujete na místě a nevíte, jakým směrem vykročit, odpovědí může být právě návštěva semináře, který bude rezonovat s vaším směrem cesty.

Jde o to uvolnit energii, která může být vaším urputným snažením poněkud svázaná, načerpat inspiraci a seznámit se s podobně zaměřenými lidmi. Zkrátka – odnést si jiskru. Člověka, který má svoji vizi, má svůj cíl, vesmír nenechá postávat na jednom místě. Do cesty mu začne posílat správně laděné informace.

Je ale na tom každém člověku, aby příležitosti včas rozpoznal, uchopil a využil. Přítomnost stejně naladěných lidí a společná jiskra jsou pak neocenitelnými pomocníky v tom, aby člověk neochaboval a svoji cestu zbytečně nevzdal.

Proto neváhejte ani chvíli a ještě dnes prozkoumejte, jaké semináře, workshopy, školení, setkání jdou právě vaším zájmovým směrem a hurá na ně, přátelé :o)

Radoslava LOUCKÁ
Přináším světlo a barvu do každodenní reality vašich světů. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  • Stáhněte si e-book zdarma

    Jsou věci, které "RETRO" nikdy nebudou...

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky